Web Tasarım Firması
"Göze dair her şey için modern teknoloji ile buluşma noktanız"
facebooktwitter
HUVITZ HRK-8000A
Kategoriler
İLETİŞİM FORMU

HUVITZ HRK-8000A

 

 

 

Birçok Geleneksel Teşhis Cihazlarından Farklı Olarak, HRK-8000A, Dalganın Birçok Fokal Noktalarını Analiz Eden, Hartmann-Shack Dalga Sensörleri ne Dayanmaktadır.

Hastanın Sadece Temel Refraksiyon Hatasını ölçmez, Aynı Zamanda Mekansal Çözünürlüklü Refraksiyon Haritası nı da Belirler.

Yeni HRK-8000A Benzersiz Dalga Önü Analiz Algoritması oluşturur.

Geleneksel ve Basit Refraksiyonu Aşarak, Hastaların Özel Lens İçin Yüksek Aberasyonlu Gelişmiş Veri Değerleri ve Refraktif Ameliyat Öncesi ve Sonrası Gözlem ile Katma Değer Sunar.

Huvitz’in Yeni Otorefkeratometresi HRK-8000A’yı deneyin!

 

Aberasyon Ölçümü Hakkında Daha Fazla Bilgi

 

 

Sadece Dalga Önü Aberometrelerde Görülebilen Koma, Trefol, Sferik Aberasyon, İkincil Astigmat ve Tetrafol Gibi Yüksek Aberasyonlar Artık Huvitz HRK-8000A ile de Görülebiliyor!

Bu Verilerin Klinik Değerlendirmesi Artık Sizin Elinizde!

 

Hassas Aberasyon Haritası

 

Sferik, Silindir ve Aks Gibi Geleneksel Verilerin Yanısıra, Hastanın Gözünü Daha İyi Anlayabilmek ve En Uygun Klinik Teşhiste Bulunabilmek Amacıyla Hassas Aberasyon Verileri Grafik Zernike Refraksiyon Haritası nda Görülebilir.

 

Renkli Görüntü Modu

 

Otoref-Keratometredeki Tam Renkli CCD kamera ve Beyaz LED Işık Kaynağı, Daha Önce Sadece Slit Lamp ile Görülebilien Göz ve Lens Fitting Durumu nu Görmenizi Sağlar.

 

Periferal Keratometri Ölçümü

 HRK-8000A; Kontak Lens Fitting İçin Çok Yararlı Olan Periferal Keratometri Ölçüm Verilerini Sunar.

 

 ÜRÜN TANITIM VİDEOSU

 

 

 

 

BENZER ÜRÜNLER